Galeria

AC Milan - wyprawa do źródła inspiracji

AC MILAN PIERWSZA MIŁOŚĆ I PIERWSZA INSPIRACJA!

Spotkanie w siedzibie AC Milan, rozmowy na temat standardów i formy szkolenia na poziomie Akademii Piłkarskich.

Spotkanie z Szefem Biura Prasowego i Trenerem Koordynatorem. Symboliczna wymiana koszulek :)

Udział w meczu finałowym w Rzymie na zaproszenie AC Milan, gdzie miałam swoje miejsce w loży dziennikarskiej i mieszkałam w tym samym hotelu, co zawodnicy, mogąc rozmawiać z nimi osobiście.

Kolejna wizyta w Milanello oraz ośrodku szkolenia młodzieży i dzieci.

 Mnóstwo owocnych spotkań i wspaniałych emocji dostarcza mi AC Milan - miłość odwzajemniona.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

Barcelona, czyli skąd się wzięła INDIBA w Ego Power Lab

UCZYMY SIĘ OD NAJLEPSZYCH!

Podczas dwóch wyjazdów do Hiszpanii, mieliśmy okazję uczestniczyć w części szkoleniowej ucząc się nowoczesnej terapii na poziomie komórkowym. To nie tylko rehabilitacja, fizjoterapia i fizjoestetyka - INDIBA ACTIV  - to kombajn możliwości i kolejnych inspiracji badawczych, które będziemy wspólnie realizować z AWF Kraków w ramach projektów naukowych.

W Barcelonie mieliśmy okazję spotkań  ze sztabem medycznym w pierwszoligowym klubie hiszpańskim - Espanyol. Rozmowy głównie dotyczyły:  regeneracji zawodników po obciążeniu treningowym, leczenia kontuzji i przygotowania mięśni do wysiłku. W klubie mielimy okazję obejrzeć laboratorium, sale do rehabilitacji z kilkoma stanowiskami INDIBA Activ. Marzę o tym, by Ego Power Lab stało się kiedyś parkiem regeneracji opartym na nowoczesnej technologii systemu Proionic.

A jak mowa o nowoczesnej nanotechnologii to nie można przemilczeć sukcesów czołowego klubu FC Barcelona, który od lat  także stosuje INDIBA Activ zawdzięczając dobrą formę zawodników. W Ego Power Lab pracujemy na procedurach wypracowanych przez Barcelonę,  wiedzę czerpiemy u źródła. Chcemy, by elitarna terapia komórkowa stała się standardem w Ego Power Lab.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Olimpijczycy, Mistrzowie Świata, Europy, sportowcy amatorzy...

Sportowiec to człowiek z charakterem i pokorą!!!

Trzeba mieć w sobie moc, mieć w sobie upór, wyzwalać w sobie motywację, wtedy, gdy wszystkie okoliczności losu i logika każą odpuścić.   Czasami nasz gabinet jest jak ściana płaczu, a czasami dudni euforią, każde spotkanie z zawodnikami różnych dyscyplin, to odrębna historia...

Niech moc Ego Power będzie z Wami!!!

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Akademia Tradycyjnego Karate w Niepołomicach

W Akademii Tradycyjnego Karate w Niepołomicach prowadzonej przez wielokrotnego Mistrza Świata Pawła Janusza spotkaliśmy się z małymi Zawodnikami o wielkich osiągnięciach i z ich Rodzicami.

Dzieci mogły zobaczyć urządzenie monitorujące fale mózgowe, wykorzystywane do treningu mózgu sportowców - Biofeedback.

Ego Power Lab zaprezentował holistyczny model opieki nad zawodnikami, zwrócił uwagę na podstawowe zasady żywienia i monitoringu parametrów fizjologicznych.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

 

Drużyna narodowa Białorusi

Podczas obozu treningowego w Ośrodku Olimpijskim na ul. Kolnej w Krakowie, Ego Power Lab objął opieką medyczną zawodników reprezentacji narodowej Białorusi w kajakarstwie górskim.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Przestrzeń, która uszczęśliwia...

Czasami warto oderwać się od pracy, oderwać się od ziemi, nabrać dystansu...

warto doświadczyć przestrzeni i nowej perspektywy...

warto doświadczyć świeżych emocji i adrenaliny...

Są sytuacje, w których nie ma czasu, dłużej się zastanawiać, decyzje trzeba podejmować szybko i.... trzeba wiedzieć przy nawigacji, gdzie jest prawa, a gdzie lewa strona :)

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

Dzień Otwarty w Sanepidzie

Ego Power Lab zorganizowało warsztaty edukacyjne podczas Dnia Otwartego w Sanepidzie.

Dzieci budowały układ krwionośny w skali 1:1, uczestnicy mogli obejrzeć elementy morfotyczne krwi pod mikroskopem.

Podczas pokazów największym zainteresowaniem cieszył się Biofeedbeck i ciekawostki związane z pracą mózgu.

Podczas dnia otwartego zorganizowana została konferencja prasowa, której przewodniczyła pani poseł Lidia Gądek i dyrektor Małopolskiego oddziału Sanepid dr Michał Seweryn.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

Nikt nie jest za duży na podróż do Krainy Mikro.

Zabawa i rehabilitacja, czyli sztafeta szalonych erytrocytów...

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

Piłkarskie Wakacje z Ego Power Lab

Zorganizowaliśmy Piłkarskie Wakacje z Ego Power Lab w bezpośrednim sąsiedztwie bazy Wisły Kraków. Treningi prowadzone były przez licencjonowanych trenerów.

Prócz treningów piłkarskich, chłopcy uczestniczyli w warsztatach zdrowego żywienia, byli objęci treningami Biofeedback.  Uczyliśmy się bezpiecznych padów i elementów judo. Dzieci miały zapewnioną odnowę biologiczną i oczywiście nie brakowało czasu na zabawy, wycieczki i wizyty na strzelnicy.

Codziennie trenowaliśmy na boisku obok zawodników pierwszego składu Wisły Kraków i razem jedliśmy posiłki na stołówce.

Bezpośrednie spotkania z profesjonalnymi zawodnikami Wisły Kraków, były dla chłopców ogromnym przeżyciem i z pewnością ważnym elementem motywacyjnym.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Reprezentacja narodowa Rosji

Wraz z rosyjskim doktorem Dmitrijem Olegowicz'em i francuskim trenerem Jeanem-Yver Cheutin'em wykonywaliśmy oznaczenia z krwi zawodników reprezentacji narodowej Rosji.

Współpraca z Federacją Rosji podczas zgrupowań w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Krakowie trwa już od 4 sezonów. Zawodnicy korzystają także z zabiegów Indiba Activ.

 

Rosyjska ekipa kajakarzy w slalomie górskim

Rosyjska grupa kajakarzy  trenera Leonida i Julii jako pierwsza podjęła współpracę z Ego Power Lab. Potem  dołączyli ze swoimi zawodnikami: trener Siergiej i Aleksander  i zrobiło się bardzo rodzinnie. Było to dla nas nie lada wyzwanie, by w języku rosyjskim omawiać wyniki badań i zalecenia dla zawodników, a nawet prowadzić coaching motywacyjny.

Czasami też przychodzi nam wspierać zawodników w trudnych decyzjach, gdy muszą wybierać między zdrowiem, a pasją. Wicemistrz  Europy U23 - Ruslan Sayfiew kończąc swoją karierę sportową przekazał nam w geście wdzięczności swoją koszulkę z autografem.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Warsztaty Zdrowego Żywienia

Przeprowadziliśmy w klubach sportowych, akademiach piłkarskich i szkołach mistrzostwa sportowego oraz w klasach ogólnych cykl warsztatów w ramach "Akademii Zdrowia z Ego Power Lab"

Zajęcia na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum są zgodne z podstawą programową.

Klasy o profilu sportowym i kluby otrzymały dodatkowo praktyczne wskazówki z zakresu dietetyki, które mają na celu: szybszą regenerację, zminimalizowanie negatywnych skutków katabolizmu, stworzenie bazy energetycznej oraz uzupełnienie mikroelementów i elektrolitów...

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Żywa Lekcja Przyrody

WYPRAWA DO KRAINY MIKRO

W formie zabawy poznajemy tajniki fizjologii człowieka.

A co dzieci lubią najbardziej?.... Drużynowe zawody czerwonych krwinek zbierających cząsteczki tlenu! :)

Zakres merytoryczny zajęć przystosowany po każdej grupy wiekowej, zgodny z podstawą programową.

Zajęcia warsztatowe organizowane w ramach Akademii Zdrowia Ego Power Lab.

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

 

Choma Team

Laura Choma dwukrotna Mistrzyni Polski w kolarstwie górskim. Od trzech sezonów podopieczna Ego Power Lab.  Wielka nadzieja Polskiego kolarstwa i nie mamy wątpliwości, że przyszła następczyni Mai Włoszczowskiej :)

Z temperamentem i kaprysami młodej gwiazdy sportu zmaga się trener Bogdan Choma. Podobieństwo nazwisk i genów nie jest przypadkowe :)  Gratulacje dla zwycięskiego duetu, za wszystkie dotychczasowe sukcesy!

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Ego Power Lab partnerem PZU Cracovia Maraton

Od wielu lat Ego Power Lab wspomaga sportowców-amatorów, przygotowując do imprez biegowych. W 2016 i 2017 r. jesteśmy także partnerem dużych imprez biegowych: PZU Cracovia Maraton, Bieg 3 Kopców, PZU Półmaraton Królewski - organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej.

Konferencja w Dubaju

W dniach od 17 - 19 stycznia odbyła się w Dubaju 6. Międzynarodowa Konferencja "Sport Versus Crime". Zostałam zaproszona przez Rząd Dubaju i Policję Federalną Dubaju - jest to kontynuacja wcześniej już podjętej współpracy. Miałam zaszczyt wygłosić  30 minutowy referat poświęcony roli sportu w prewencji zachowań przestępczych u dzieci i młodzieży, dzieląc się doświadczeniem zrealizowanych własnych programów autorskich: "Jaki kij taka kultura" "Zamień swój kij bejsbolowy na kij golfowy". Za swój wkład w promocję zdrowia psychicznego i programy integracyjne otrzymałam wcześniej z rąk Pana Prezydenta Majchrowskiego statuetkę oraz Tytuł Ambasadora Zdrowia. Podczas swojego wystąpienia na konferencji w Dubaju, wskazałam na podjęte zintegrowane działania ministerstw Polskiego Rządu w realizacji programu: "Program przeciwdziałania agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży". Projekt realizowany był na przestrzeni 10 lat, jego efektem są między innymi Orliki i rozbudowa infrastruktury sportowej oraz liczne programy edukacyjne. W konferencji w Dubaju udział wzięło około 700 osób, wystąpienia prelegentów transmitowane były na żywo przez dubajską stację telewizyjną.

W uroczystej inauguracji uczestniczył osobiście Książę Dubaju.
Udział w tak prestiżowym wydarzeniu jest ogromnym zaszczytem dla Ego Power Lab, a także dla  Uczelni AWF Kraków, którą reprezentowałam. Owocem konferencji są także liczne kontakty   z uczelniami sportowymi i  ministerstwami między innymi z: Iraku, Egiptu, Algierii, Jordanii,  Sudanu, Emiratów Arabskich, Korei.

Olimpijczycy, Mistrzowie Świata, Europy, sportowcy amatorzy...

Sportowiec to człowiek z charakterem i pokorą!!!

Trzeba mieć w sobie moc, mieć w sobie upór, wyzwalać w sobie motywację, wtedy, gdy wszystkie okoliczności losu i logika każą odpuścić.   Czasami nasz gabinet jest jak ściana płaczu, a czasami dudni euforią, każde spotkanie z zawodnikami różnych dyscyplin, to odrębna historia...

Niech moc Ego Power będzie z Wami!!!

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię

Polski Związek Ju Jitsu i Twardziele MMA

Zbieramy żniwo...

Zbieramy, składamy i regenerujemy Zawodników po ciężkich walkach. Dzięki technologii Indiba Activ proces leczenia kontuzji i urazów jest dużo szybszy od klasycznej terapii manualnej.

Przed Rio

Od czterech sezonów wspomagamy zawodników Reprezentacji Narodowej Polski w Kajakarstwie Górskim i zawodników Krakowskiego Klubu Kajakowego z Ośrodka Przygotowań Olipijskich KOLNA.

Słowa uznania dla Zawodników, trzeba być prawdziwym twardzielem, żeby wytrzymać cały rok cyklu treningowego, zwłaszcza, gdy w jesienią i zimą woda w Wiśle jest bliska zeru... a temperatura na zewnątrz jest już poniżej kreski... 

Słowa uznania dla trenera Ondry z Czech - z którym mieliśmy okazję pracować najdłużej, za jego ojcowskie zaangażowanie i doprowadzenie Piotrka i Marcina do Rio.

Szacun dla Piotrka Szczepańskiego i Marcina Pochwały - za hektolitry potu w Wiśle i wytrwałość! Piąta pozycja w świecie na Igrzyskach w Rio, wielokrotne mistrzostwo Świata, Europy i Polski.... to już dla tego duetu chleb powszedni! ;)

.